Výsledky

Zvítězil tým Tučňák s Tučňákem ve složení Anša Lauschmannová, Tomáš „Šavlík“ Pavlík, Pepa Tkadlec, Myreg Klimoš. Gratulujeme!

pořadí podle počtu bodů, dosaženého stanoviště a času poslední změny bodů
pořadí tým počet bodů trasa poslední stanoviště čas dosažení
1 Tučňák s tučňákem 100 Výzva cíl 18:29
2 Que Frio 100 Výzva cíl 19:01
3 HALUZná ORGanizácia 100 Výzva cíl 20:47
4 Drahoš forever 94 Výzva cíl 20:57
5 JÁDRO 94 Výzva cíl 22:03
6 Nažerme sa a poďme 94 Výzva cíl 22:13
7 Ústřední topení 90 Výzva cíl 22:55
8 Borci v uvozovkách 85 Výzva cíl 21:04
9 Albert Stallone 85 Výzva cíl 21:22
10 Tykadla 85 Výzva cíl 21:36
11 Jeníčci 85 Výzva cíl 22:04
12 Proletíme se mapou 81 Výzva cíl 21:40
13 Lamy na Varanech 79 Výzva cíl 21:21
14 MUPY MUP! 79 Výzva cíl 21:38
15 Pomocná škola 79 Výzva cíl 21:39
16 Cerebrum 76 Pohoda cíl 20:34
17 Hrošíci pro doktorandy 75 Výzva cíl 22:48
18 kancl 74 Pohoda cíl 19:32
19 Ešte sa dohodneme 74 Pohoda cíl 19:46
20 frikulín 73 Pohoda cíl 20:00
21 Strejdovy spodky 72 Pohoda cíl 18:41
22 Vůl na střeše 72 Pohoda cíl 19:41
23 Tupouni 72 Pohoda cíl 20:01
24 Kofila 72 Pohoda cíl 20:52
25 Antropoid 72 Pohoda cíl 20:58
26 Jmelí 70 Pohoda cíl 18:37
27 Nešporčiny děti 70 Pohoda cíl 19:14
28 Dopijem a pudem… 70 Pohoda cíl 21:05
29 Guinea Pigs 68 Pohoda cíl 20:53
30 Lucifer 66 Pohoda cíl 20:23
31 ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU 64 Pohoda cíl 18:14
32 Nosálata 64 Pohoda cíl 18:30
33 Ministerstvo pro Administrativní Záležitosti 64 Pohoda cíl 21:10
34 Red Alert 62 Pohoda cíl 18:55
35 Hlava šamana 62 Pohoda cíl 21:02
36 Uhozeni bejzbolkou 61 Pohoda cíl 19:37
37 Čtenářský kroužek 57 Pohoda cíl 21:11
38 žufouni 55 Pohoda cíl 20:44
39 Maximálně 50 znaků 54 Pohoda cíl 18:43
40 Velký Norník 50 Pohoda cíl 19:10
41 Stromořadí 50 Pohoda cíl 21:51
42 Kulatá zelená věc 50 Výzva 13 22:10
43 Týmtýmtým 49 Pohoda cíl 18:55
44 Trist 47 Pohoda cíl 22:31
45 Mozky stranou 46 Pohoda cíl 21:14
46 IQtIQ 46 Výzva 10V 18:13
47 Krleš 46 Výzva 9V 20:26
48 Harém 45 Pohoda cíl 19:29
49 Ešte je priskoro na nárek 42 Výzva 10V 19:11
50 Sme viac hladní ako sa nám chce spať 42 Pohoda 9P 20:59
51 Ti Chodni 41 Pohoda cíl 21:28
52 voy-a-ger 41 Pohoda cíl 22:56
53 Terénní šneci 39 Pohoda cíl 18:57
54 Králíkodlaci 39 Pohoda cíl 21:19
55 Eskymáci 36 Pohoda cíl 20:04
56 No Pasaran 36 Pohoda cíl 22:17
57 Čumáci 31 Výzva 10V 18:53
58 Náhodná procházka 31 Výzva 10V 19:31
59 Absolutní nuly 30 Pohoda 13 18:03
60 PeeMka 28 Pohoda 13 19:30
61 Letní Me2di 28 Výzva 9V 20:00
62 Vydláci 27 Pohoda cíl 22:09
63 Labáci s Qačkou 26 Výzva 10V 20:30
64 Perníkáři 21 Pohoda 13 18:23
65 Projížďka na střele 19 Pohoda 8P 16:20
66 Dopplerův jev 16 Pohoda 13 18:25
67 FYKOS 14 Pohoda 9P 17:15
68 Neskuteční nehroši 13 Pohoda 13 17:35
69 Jak na šifry 13 Pohoda 9P 18:12
70 7. nástupiště 8 Pohoda 8P 16:52

Týmy 412, Iontový stabilizátor, Pan Papšmír, Přizdisráči a Uvidíme neodevzdaly kartu týmu, proto nemohly být zařazeny do pořadí.

Týmy Kokokel, nazev_tymu, Průzkumníci Kapitána Pejska a Velmistři se hry vůbec nezúčastnily.

update 2009-09-26 13:16